Jak działa Trener BHP ?

Nie chcesz tracić czasu swojego i Twoich pracowników? Jeśli tak, to to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Szkolenia BHP organizowane przez nas mają formę e-learningu, dzięki czemu w całości mogą odbywać się bez opuszczania stanowiska pracy, w dowolnym momencie! Jedyne czego potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie uprościć przeprowadzanie szkoleń i skrócić czas załatwiania formalności. Zapewniamy jednocześnie zdobycie niezbędnej wiedzy przez szkolone osoby. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Krok po kroku

Jak wyglądają nasze szkolenia? Zobacz sam jakie to proste, wystarczy przejść kilka prostych kroków:

Dla pracodawcy:

1 Zarejestruj swoją firmę - utworzenie konta użytkownika pozwoli Ci w łatwy sposób zlecać szkolenia pracownikom i śledzić ich postępy, a także zapewni dostęp do faktur proforma i faktur VAT. Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym, wystarczy w niego kliknąć, aby możliwa była dalsza praca.

2 Uzupełnij dane firmy - dane te są niezbędne, abyśmy mogli wystawić fakturę VAT.

3 Zleć szkolenia pracownikom - masz do wyboru różne szkolenia, oraz różne metody dostarczenia certyfikatów. Po zaakceptowaniu przez Ciebie zlecenia, pracownicy otrzymają pod podane adresy e-mail powiadomienia o konieczności odbycia szkolenia. Wiadomości zawierają indywidualne loginy i hasła każdego pracownika. Od tego momentu mogą oni zapoznawać się z materiałami szkoleniowymi.

4 Opłać szkolenie - nasze ceny są bardzo atrakcyjne w porównaniu z cenami szkoleń tradycyjnych. Płatności możesz dokonać przelewem, wskazane jest wpisanie w tytule przelewu numeru wystawionej przez nas i dostępnej w systemie faktury proforma. Po otrzymaniu przelewu dokonujemy potwierdzenia płatności, a w systemie dostępna jest do pobrania faktura VAT. Od tego momentu pracownicy mogą wypełniać test końcowy.

5 Koniec - nic więcej nie musisz już robić, otrzymasz wybraną przez siebie drogą (np. kurierem) certyfikaty osób, które zdały test końcowy.

Dla osoby odbywającej szkolenie:

1 Zaloguj się - login i hasło otrzymasz w wiadomości e-mail wysłanej po zleceniu szkolenia przez pracodawcę.

2 Uzupełnij swoje dane osobowe - są one niezbędne, abyśmy mogli wystawić Ci certyfikat ukończenia szkolenia.

3 Zapoznaj się z materiałami - zamieszczone są one w formie wygodnych do pobrania plików.

4 Wypełnij test końcowy on-line